7 טיפים לשיפוץ מקלחת בזול

תוכן עניינים

השאירו פרטים עכשיו וניצור עמכם קשר למתן הצעת מחיר משתלמת ביותר

מחירון שיפוץ חדר אמבטיה

מחירון שיפוץ קומפלט למקלחת

חדר אמבטיה ושירותים מחירון

חלק קטן מהעבודות שלנו

המאמר נכתב ע"י "ארבל" החברה המובילה לשיפוץ חדר אמבטיהמקלחונים | אמבטיות | חדרי רחצה מכל הסוגים 

ארבל - שיפוץ חדר אמבטיה, שירותים, אמבטיות, מקלחונים, חדרי רחצה ועוד

שיפוץ מקלחון יכול להיות מיזם יקר, אבל זה לא חייב להיות. לפניכם 7 טיפים להשגת חידוש מקלחון זול ומוצלח.

1. דע מה אתה צריך

לפני שאתם מתחילים להתקשר לקבלנים או לקנות חומרים, דעו בדיוק מה אתם רוצים להשיג עם השיפוץ שלכם. זה יעזור לך לקבל החלטות לגבי חומרים, עבודה וכמה אתה צריך להוציא. לדעת מה אתה צריך גם יעזור לך להימנע מטעויות יקרות שעלולות לפוצץ את התקציב שלך.

2. הגדירו תקציב ריאלי: התחשבות בתקציב תעזור לכם לשמור על המסלול בכל הנוגע לקבלת החלטות לגבי השיפוץ שלכם. בעת הגדרת תקציב, הקפד לקחת בחשבון את עלות החומרים, העבודה וכל עלויות נלוות אחרות, כגון היתרים או בדיקות.

3. חפשו חומרים: אל תקנו את הדבר הראשון שאתם רואים. חפשו חומרים והשוו מחירים כדי לקבל את העסקה הטובה ביותר. אתה יכול גם לחפש חומרים מוצלים שעשויים להיות זולים יותר מקנייה חדשה.

4. עשה כמה שאתה יכול בעצמך: ביצוע כמה שיותר מהעבודה בעצמך יעזור לחסוך לך כסף. עם זאת, חשוב לדעת את הגבולות שלך ומתי להזמין איש מקצוע.

5. קנו לעבודה: ממש כמו חומרים, אל תסתפקו בקבלן הראשון שתמצאו. קבלו הצעות מחיר ממספר קבלנים והשוו מחירים.

6. הנחות ותמריצים למחקר: מחקר תמריצים והנחות מקומיים ומדינתיים. ייתכן שתוכל לקבל כסף בחזרה עבור ביצוע שדרוגים יעילים באנרגיה למקלחת שלך.

7. שקול פתרונות עשה זאת בעצמך: אם אתה לא מרגיש בנוח לעשות את העבודה בעצמך, שקול להשתמש בערכות עשה זאת בעצמך או רכיבים מוכנים מראש. אלו יכולות להיות דרך מצוינת לחסוך כסף ועדיין לקבל שיפוץ איכותי. בעזרת טיפים אלו תוכלו להגיע לחידוש מקלחון מוצלח וזול. לדעת מה אתה צריך והגדרת תקציב ריאלי הם המפתח, כמו גם לחפש חומרים ועבודה. בנוסף, מחקר של הנחות ותמריצים כמו גם בחינת פתרונות עשה זאת בעצמך יכול לעזור לך לחסוך אפילו יותר כסף.

2. עשה זאת בעצמך איפה שאפשר

כשמדובר בשיפוץ מקלחון בזול, ביצוע זה בעצמך יכול להיות דרך מצוינת לחסוך כסף. פרויקטים של עשה זאת בעצמך יכולים להיות מתגמלים ביותר, וחשוב לזכור שאתה לא צריך לעשות כל משימה בעצמך. אם יש לך כישורים מוגבלים, אתה עדיין יכול למצוא דרכים לעשות חלק מהעבודה בעצמך. לדוגמה, אתה יכול לחסוך כסף על ידי ביצוע ההריסה, הצביעה, הריצוף והצנרת בעצמך. אם אתה לא מרגיש בנוח עם עבודת החשמל, אתה יכול לקבל מישהו אחר שיעזור תמורת תשלום. זה עדיין יחסוך לכם לא מעט כסף בהשוואה לשכירת איש מקצוע. כשאתם מבצעים שיפוץ מקלחת עשה זאת בעצמך, חשוב להקדיש זמן לתכנון ולמחקר. ודא שאתה מודע לכל השלבים הדרושים, בצע מידות מדויקות, ויש לך את כל הכלים והחומרים הדרושים. כמו כן, הקפד לעקוב אחר אמצעי הבטיחות ולקרוא את ההוראות ביסודיות. כדי לוודא שאתה מקבל את התוצאות הטובות ביותר, זה יכול גם לעזור להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה אם אינך בטוח לגבי חלק כלשהו בפרויקט. כשמדובר בשיפוץ מקלחת זול, פרויקטי עשה זאת בעצמך יכולים להיות דרך מצוינת לחסוך כסף. הקפד לתכנן ולחקור בקפידה ואל תפחד לבקש עזרה אם אתה זקוק לה. עם קצת מאמץ וידע ניתן להגיע לשיפוץ מקלחון מוצלח וזול.

3. היו גמישים בחומרים

בכל הנוגע לשיפוץ מקלחון, גמישות בחומרים ובמוצרים יכולה לעזור לכם לחסוך הרבה כסף. במקום לרכוש אביזרים וחומרים חדשים לגמרי, שקול להשתמש בפריטים יד שנייה, מעודכנים או שניצלו. שימוש חוזר בחומרים קיימים הוא דרך מצוינת לחסוך כסף, ויכול לעזור לכם ליצור מקלחון ייחודי ויפה. ייתכן שתרצה גם לשקול לבדוק חומרים ומוצרים חלופיים, כגון פיברגלס או לוח אריחים. חומרים אלה יכולים להיות הרבה יותר זולים מאריחים מסורתיים, ועדיין יכולים לספק גימור יפה ועמיד. אל תפחד לחקור חומרים חדשים; ישנן אפשרויות רבות זמינות במגוון נקודות מחיר. לבסוף, כשזה מגיע לחומרים, הקפד לעשות קניות. המחירים יכולים להשתנות מאוד בחנויות שונות ובאינטרנט, כך שכדאי לעשות קצת מחקר ולהשוות מחירים לפני ביצוע רכישות.

4. קניות

כשזה מגיע לשיפוץ המקלחון שלך, קניות מסביב יכולות לעשות הבדל עצום הן בעלות והן באיכות של המוצר הסופי. אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא את העסקאות הטובות ביותר על חומרים ועבודה היא השוואת מחירים מספקים שונים. זה כולל השוואת מחירים מחנויות לחומרי בניין מקומיות, קמעונאים מקוונים ואפילו קבלנים. חשוב גם לחפש הנחות או מבצעים שעשויים להיות זמינים. לדוגמה, רכישה בכמויות גדולות או רכישת פריטים מרובים בו-זמנית יכולה לעתים קרובות להיות הנחות. מחקר של יצרנים שונים יכול גם לעזור לך למצוא את המחיר הטוב ביותר עבור החומרים שאתה צריך. לבסוף, הקפד לקרוא תמיד את האותיות הקטנות ולהבין את כל האחריות או הערבויות הנלוות למוצר. כל הטיפים הללו יכולים לעזור לכם לחסוך כסף בעת שיפוץ המקלחון שלכם.

5. השוו עלויות עבודה

עלויות העבודה יכולות להוות חלק גדול מהעלות הסופית של כל פרויקט שיפוץ. כדי לשמור על עלויות נמוכות, חפשו והשוו הצעות מחיר ממספר קבלנים. קחו בחשבון גם את שיעור העבודה שלהם וגם את העלות של החומרים שבהם הם משתמשים כדי לקבל את העסקה הטובה ביותר. כמו כן, חפשו קבלנים המציעים הנחות עבור הזמנות בכמויות גדולות או כאלו שעשויים להיות מוכנים לנהל משא ומתן על המחיר. לבסוף, שקול לעשות חלק מהעבודה בעצמך. אם אתה מרגיש בנוח עם אינסטלציה וריצוף בסיסיים, ייתכן שתוכל לחסוך סכום כסף משמעותי על ידי ביצוע חלק מהעבודה בעצמך. עם זאת, אם אינך בטוח בכישוריך, עדיף להשאיר זאת לאנשי המקצוע. בנוסף להשוואת עלויות העבודה, גלה על כל היתר או בדיקה שעשויים להידרש לפרויקט. חוקי הבנייה משתנים ממדינה למדינה, לכן חשוב לחקור את הדרישות לאזור שלך לפני שתתחיל. במידה והעבודה מחייבת היתר, עלולות להיות כרוכות בעלויות נוספות. הקפד לקחת את זה בחשבון בתקציב שלך בעת תכנון השיפוץ שלך. על ידי מחקר קפדני והשוואת עלויות עבודה, תוכל לשמור על פרויקט שיפוץ המקלחת שלך בתקציב. עם מעט תכנון וקניות קפדניות, תוכלו לקבל את המקלחת המושלמת מבלי לשבור את הכיס.

שיפוץ מקלחון מוצלח אפשרי בתקציב. עם המחקר, החומרים והעבודה הנכונים, אתה יכול לתת למקלחת שלך מראה חדש ורענן מבלי לשבור את הכיס.

שירותים נוספים לשיפוץ אמבטיות
לקוחות ממליצים עלינו
למה כדאי לכם לעבוד איתנו?
לקוחות מרוצים
+ 0
פרויקטים בשנה האחרונה
+ 0
שנות ותק
+ 0

אז למה בעצם כדאי לכם לעבוד איתנו?

100% אחוזי הצלחה ללקוחות שלנו
שירות יעיל, אישי, אנושי, מקצועי ומהיר ביותר
מאות לקוחות מרוצים
תיק עבודות עשיר עם מאוד פרוייקטים
עבודה עם חומרי הגלם האירותיים ביותר
עמידה בלו"ז קפדני
מחירים אטרקטיביים מבלי לאבד מהאיכות

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולחפש חברת שיפוץ חדר אמבטיה וחדרי רחצה בזול?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ונציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

דילוג לתוכן